🔥 Burn Fat Fast. Discover How! 💪

Poraz u Ljubljani od 85:69 i Partizan završava seriju gostovan | KK Partizan 🏁

Poraz u Ljubljani od 85:69 i Partizan završava seriju gostovanja u ABA ligi sa skorom 2:2, što nije loše ako se uzme u obzir da je reč o četiri teška gostovanja. Ono što je loše jeste to što smo imali egal utakmicu do 4/4 kad smo iz nekog razloga opet izašli mekano a to se nastavilo do kraja pa ne izađosmo ni iz bonusa dok je protivnik pravio razliku. Jaramaza je školovao Blažič na oba kraja, a ni Volden i Gordić nisu igrali odbranu dovoljno agresivno pa je konstantno pucanje u prvoj liniji dovodilo centre na liniju vatre. Iskusni Ljubljančani su znali to da iskoriste. Rimac je iznenadio igrom pod koš, ušao u egal sa takvom idejom, imao konstantnu malu prednost. U poslednjoj četvrtini prosto su morale ući trojke kad već ima ovoliko šutera. Kao što je pobeđivao odbranom tako je Partizan izgubio jer nije uspostavio odbranu. Napadački se nije igralo dovoljno timski, u drugom poluvremenu prvo Gordić pa Tomas su igrali u dugim periodima sami, prvi mnogo uspešnije od drugog, ali tu sreće nema jer Tomas ne treba da šutira trojke kad mu prve dve ne uđu niti Gordić treba da razigrava sebe već saigrače. Sve u svemu, u sredu još jedno gostovanje, Limož u EC, posle toga FMP u Pioniru i onda valjda povratak u normalni ritam, jedno gostovanje pa domaćinstvo - u Areni.